Uistelu-Cup tulokset 2021

1. Osakilpailu, Muuratjärvi SU 13.6.2021 klo 10 – 16

SijoitusKippariLohikalat gLohikalat (10)Kuha gKuha (4)Ahven gAhven (3)Hauki gYhteensä
1Eino-Matti Lamberg00002587742439425168
2Marko Minkkinen00000066586658
3Toni Lamminmäki00000036773677
4Ari Putkonen00000028132813
5Kari Pääskynen00000024762476
6J hokkanen00000000
7Henri Saksinen00000000

 2. Osakilpailu, Korpilahti LA 3.7.2021 klo 10 – 16

SijoitusKippariLohikalat gLohikalat (10)Kuha gKuha (4)Ahven gAhven (3)Hauki gYhteensä
1Jari Lehtonen001275507001910573998261255
2Jari Airikainen0012539501564301290735058796
3Antti Toivonen0083503340000623439634
4Toni Lamminmäki0057152286000394726807
5Tuomas Arkko0013225288001433919627
6Jussi Hokkanen001672668800665513343
7 Eino-Matti Lamberg 002427970800148211190
8Eero Uusi-Vähälä00114845920029167508
9Tero Pirkkala00849339621564533477388
10Raimo Mäntynen00181971760007276
11Ari Putkonen0094337720018695641
12Kari Pääskynen00000051305130
13Henri Saksinen00000036583658
14Ari Harlamow0072128840002884

3. Osakilpailu, Leppävesi TO 22.7.2021 klo 17-22

SijoitusKippariLohikalat gLohikalat (10)Kuha gKuha (4)Ahven gAhven (3)Hauki gYhteensä
1Kari Pääskynen0042541701600923726253
2Toni Lamminmäki0051342053664792021328
3 Ari Harlamow 0034071362800588819516
4Janne Kiilamaa004059162365131539157719352
5Henri Saksinen0042591703600017036
6Marko Minkkinen00366914676257771014569
7Antti Toivonen002481992400464514569
8Markku Hakkarainen00170468160020468862
9Eino-Matti Lamberg00184273680012258593

4.Osakilpailu, Luhanka SU 29.8.2021 klo 10-16

SijoitusKippariLohikalat gLohikalat (10)Kuha gKuha (4)Ahven gAhven (3)Hauki gYhteensä
1Jari Airikainen 0000005226352263
2Weijo Asko003415136600013732550985
3Marko Minkkinen 00245598200031755415757
4Mika Lahtinen00142557002016032938835691
5Ari Harlamow000054516352798629621
6Tommi Tuominen00345413816001215425970
7Toni Lamminmäki0000002068220682
8Kari Pääskynen0000001908919089
9Tuomas Arkko0000001878518785
10Olli Kotomäki000094828441551318357
11Antti Toivonen009953980001255116591
12Ari Putkonen000083024901055115515
13Markku Hakkarainen00008302490125215242
14Ari Tirronen0000001135815242
15Eino-Matti Lamberg 0000001125411254
16Jari Vartiainen008733492472126613116069

5.Osakilpailu, Konginkangas SU 19.9.2021 klo 10-16

SijoitusKippariLohikalat gLohikalat (10)Kuha gKuha (4)Ahven gAhven (3)Hauki gYhteensä
1Markku Hakarainen591259120009342802516467086
2Toni Lamminmäki001568627297929373597445183
3Olli Kotomäki 00004346139381122825166
4Ari Harlamow 0000001045810458
5Ari Putkonen 0000637191168548765
6Kari Pääskynen0000934280253778179
7 Jari Vartiainen 0000875262533375962

KOKONAISTILANNE 5. OSAKILPAILUN JÄLKEEN. (4 KILPAILUA LASKETAAN)

Sijoitus Kippari 12345Yteensä
1Toni Lamminmäki3634382938144
2Kari Pääskynen3224402830130
3 Ari Harlamow 022363234124
4Ari Putkonen342502432115
5Eino-Matti Lamberg40292421 0114
6Marko Minkkinen38030360104
7Markku Hakkarainen0028234091
8Antti Toivonen0362925090
9Henri Saksinen2923320084
10Jari Airikainen038040078
11Jussi Hokkanen303000060
12Tuomas Arkko032027059
13Jari Vartiainen000202949
14Jari Lehto04000040
15Weijo Asko00380038
16Mika Lahtinen00034034
17Janne Kiilamaa00340034
18Eero Uusi-Vähälä02800028
19Tero Pirkkala02700027
20Raimo Mäntynen02600026
21Ari Tirronen00022022
22Markku Hokkanen02100021